Forumo taisyklės

Forumą skaityti ir jame diskutuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę dalyviai. Prieš registruojantis, prašome įdėmiai perskaityti FORUMO TAISYKLES
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
BonsaiVilnius
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2012 Rgs 01, 21:30
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Forumo taisyklės

Standartinė BonsaiVilnius »

Tema

Forumas skirtas pokalbiams apie sumedėjusius augalus ir bonsų kultūrą.

Principai

Forumas grindžiamas dalykiškumo ir pagarbos principais.

Tai - nekomercinis forumas. Jame nebus talpinama jokia aktyvi reklama, tačiau kiekvienas forumietis gali talpinti savo skelbimus, jei juose esanti informacija susijusi su forumo tematika.

Struktūra

Forumo struktūra minimali, apimanti pagrindines temines sritis. O ir kam plėstis? Juk nuo kalbų medžiai geriau neauga.
Dalyvauti diskusijose ir matyti vaizdinę žinučių dalį (paveikslėlius) gali tik prisijungę registruoti forumo dalyviai.
Paveikslėliai turi būti prikabinami prie forumo žinutės, nesinaudojant išorinių galerijų pagalba.

Kalba

Forume bendraujama lietuvių kalba. Visos netvarkingos (įskaitant ir "šveplai" parašytas) žinutės bus trinamos iš karto.
Jei reikia, naudojami moksliniai (lotyniški) augalų pavadinimai, augalų, straipsnių, knygų pavadinimai originalo kalba.

Komanda

Forumo diskusijas prižiūri administratorius ir moderatorių komanda. Moderatorių veiksmai viešai neaptarinėjami. Kilus ginčams ar nesutarimams kreipiamasi į forumo administratorių.

Autorinės teisės

* Forume pateikiamos informacijos (tiek tekstinės žinutės, tiek vaizdinės medžiagos) autorinės teisės priklauso forumui ir žinutės autoriui. Jas cituojant būtina nurodyti informacijos šaltinį - http://bonsugiraite.lt.
* Pateikiant forume tekstą ar vaizdinę medžiagą iš kitų svetainių, knygų, forumų, būtina pateikti apie jas informaciją ir/arba nuorodą.
* Jei dalyvių pateikta forume informacija bus aktuali ir skelbtina BonsaiVilnius.lt svetainėje, kiekvienu atveju bus klausiama jų kaip autorių leidimo.

Atsakomybė ir jos apribojimas

Už žinutės turinį atsako žinutės autorius.

Nieko nėra amžino ar nekintančio. Ir šis forumas - ne išimtis. Jei turite pasiūlymų forumui, juos galite pateikti elektroniniu paštu administratorius@bonsaivilnius.lt

Kas gresia už forumo taisyklių nepaisymą? Pirmas kartas - dalyvis įspėjamas (nesvarbu kaip, ar asmenine žinute, ar vieša administracijos žinute, ar kitais būdais). Antras kartas - blokavimas savaitei, trečią - blokavimas visam laikui.

Visos šiuos nuostatos galioja bent kuriam taisyklių punktui. Tačiau tais atvejais, jei prasideda asmeniškumai ir santykių aiškinimasis, dalyvis(-iai) visam laikui blokuojamas iškarto.
Tema užrakinta